Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-02-27

60

Publikuota: Buvo kartą

60 sekundžių iš valkatos gyvenimo.

Guliu ant ledinės žemės užsiklojęs kartono skiaute. Žiūriu į pernelyg įtartinai giedrą dangų. Turiu kišenėj du litus, kuriuos anądien gavau iš Vankos. Turiu du litus. Turiu du litus! Niekaip neapsisprendžiu ką su tais dviem litais daryt. Pasikasau subinę. Tada smakrą. Ale, jau ir barzda užžėlus. Reiks paklaust Vankos, gal kur žirkles rado.
Atsistojau, pasirąžiau ir nukėblinau į mėlynąjį Maksimišką rojų.
Visad nakvodavau prie Naugarduko Maksimos. Ten, su tais pačiais litais nusiperku daugiau, nei įprasta.Nusprendžiau šian Vankos parekomenduoto naujo nagų lako paragaut. O vat vdruk, geresnis nei Genkos Ambrozija. Ir galvot ką pirkt nereikės.
Duonos Božena atneš, nieko nežinau. Ji visad iš kažkur duonos parūpina. Vagilka.
Tempiuos link slankiojančių durų. Akis tokia užtinus, vėl kokia infekcija įsimetė. Butiniai reikalai, buitiniai reikalai.
Patinka man į Naugardukinę užeidinėt. Šiltukas papučia. Va, ten toliau apsauginis, Vankos didžiausias priešas. Jau tris kart apkaltino, kad tas vagia. O Vanka nevagia. Dalbajobas, tas apsauginis. Po Boženos sijoną pasirasutų, va ten tai vogtų daiktų rastų. Anądien visą sloiką agurkų išsinešė. Kaip? Nė nenutuokiu.
Pro šalį praėjo poniutė. Ale jau tokia pasipuošus. Matos, kad savo vyrui gerai čiulpia, net lūpos ištinusios. O gal čia ta brangi operacija, kur Božena pasakojo?
Pasitaisiau paltą, ta suspiegia. Ha. Lyg aš jai savo turtą rodyčiau. Mano turtas - tik Boženos akims. Aš ištikimas. Ir tas ištikimumas mane į gatvę atvedė.
Suspaudė plaučius. Kritau ant žemės.
Poniutė mane apėjo.
Supratau, kad mirsiu.
Paskutinis kveptelėjimas.
Vargšas Vanka - dviejų litų neatgaus.

Patiko (0)


Atgal į: 60